«Збережемо наш скарб – рідну мову» – інформаційна година до Міжнародного дня рідної мови.

До Міжнародного дня рідної мови, в студентському читальному залі бібліотеки БДМУ, була проведена інформаційна година «Збережемо наш скарб- рідну мову»

Головною ідеєю заходу було донести студентам інформацію про заснування Міжнародного дня рідної мови,  сформувати знання студентів про шлях становлення рідної мови, прищеплювати і розвивати  почуття патріотизму, національної гордості за мову, за тих, хто передав нам у спадок цей неоціненний скарб.

Студентам було запропоновано продекламувати вірші, нагадати та продовжити прислів’я, відповісти на питання вікторини «Як ми знаємо рідну мову».

Під час заходу був зроблений акцент на довідкову літературу, зокрема словники, адже майбутні фахівці повинні пам’ятати, що грамотне письмо, правильне мовлення – важливі фактори освіченості людини.

22 лютого, захід відбувся зі студентами І курсу спецільності «Фармація» коледжу БДМУ, за підтримки куратора групи Купчанко К. П.

23 лютого, зустріч відбулася зі студентами ІІ курсу, спеціальності «Педіатрія» 2 групи, за підтримки куратора групи Анцупової В. В.

Захід підготували та провели: Світлана Тулевська (автор сценарію), Наталя Жук (підбір відеоматеріалу), Маша Данилова (технічне оформлення), Діна Пислар (виставка довідкової літератури)