«Збережи наш скарб – рідну мову» – мистецька година до Міжнародного дня рідної мови

До Міжнародного дня рідної мови, в бібліотеці БДМУ 18 лютого 2020 р., відбулася мистецька година – «Збережи наш скарб – рідну мову».

21 лютого увесь світ відзначає Міжнародний день рідної мови, який було запроваджено у листопаді 1999 р. згідно з тридцятою сесією Генеральної конференції ЮНЕСКО з метою захисту мовної й культурної багатоманітності.

Співробітники бібліотеки розповіли студентам історію створення свята, ознайомили з цікавими фактами історії розвитку української мови, запропонували дати відповідь на питання вікторини.

Із задоволенням студенти читали вірші – М.Рильського, Т.Шевченка, Л.Українки, Д.Павличка, Ю.Косинської, Н. Красоткіної – з присвятою рідній мові.

Захід відбувся для студентів 1 гр. І курсу коледжу БДМУ спеціальності «Фармація» (база 9), студентів 2 гр. ІІІ курсу коледжу БДМУ спеціальності «Фармація» (база 9), за підтримки кураторів груп – викладачів коледжу – Купчанко К.П., Кропельницької Ю.В.

Мистецьку годину підготували та провели: Світлана Тулевська, Наталія Жук, Маша Данилова.

.