Шановні користувачі!
або за номером телефону, Viber +38 099-52-66-938 (Vodafone UA)
Завжди раді допомогти.
Компанія офіційно засудила воєнне вторгнення в Україну та передала 1 млн доларів ЮНІСЕФ, Червоному Хресту та іншим організаціям, що забезпечують гуманітарну та медичну допомогу нашій державі.
На початку вторгнення в Україну компанія Elsevier разом із дочірніми компаніями пожертвувала 1 мільйон доларів на допомогу організаціям в Україні. Компанія запропонувала дослідникам і студентам в Україні та переміщеним особам безкоштовний доступ до ScienceDirect та забезпечила вільний доступ клініцистів до таких інструментів, як ClinicalKey.
Elsevier відмовилась від плати за публікацію статей (APC) для українських авторів-кореспондентів, які публікуються в журналах відкритого доступу. Щоб отримати допомогу та підтримку, можна звернутися за адресою: agreementactivation@elsevier.com.
Для полегшення роботи дослідників у складних умовах, було створено Resource Centre, де українські дослідники можуть зареєструватися, щоб отримати доступ до додаткових дослідницьких інструментів Elsevier, таких як Scopus, Researcher Discovery, ScienceDirect і Mendeley. Українським клініцистам та студентам-медикам продовжується доступ до клінічного контенту та інструментів Here.
Щоб налаштувати безкоштовний доступ, виконайте наведені нижче інструкції:
- Зареєструйтеся на registration page, ідентифікатор і пароль будуть надіслані безпосередньо на вашу електронну адресу.
- Відвідайте access page, щоб розпочати
- Введіть реєстраційний номер: 959974739572×3039
- Введіть пароль: 5838058
- Натисніть продовжити.Створіть новий профіль зі своєю адресою електронної пошти АБО прив’яжіть свій безкоштовний доступ до наявного профілю через свою адресу електронної пошти.
- Ваша початкова сторінка прибуття буде Scopus, але ви матимете доступ до ScienceDirect; Scopus, Researcher Discovery, Researcher Academy та Mendeley.
- Відвідайте Resource Centre Page, щоб отримати інформацію про те, як увійти, короткі посібники та іншу інформацію.
Таку можливість мають установи, які раніше здійснили під‘єднання через ДНТБ України, а також ті, які зареєструвалися на платформі «Research4Life».
Окрім бази даних «Scopus», компанія «Elsevier» у межах проєкту «Research4Life» відкрила українським науковцям доступ до повнотекстових ресурсів бази даних «ScienceDirect», низки медичних ресурсів, як-от: «ClinicalKey», «Complete Anatomy», «Embase», «Osmosis».
Деякі видання, що видаються Elsevier, зокрема Journal of Molecular Structure, завили про припинення розгляду наукових статей, що подаються вченими російських наукових установ.
Які джерела можна отримати у вільному доступі?
Покрокова інструкція
– клікаємо на посилання OpenAccessJournals
– по замовчуванню XL-файл зберігається в загрузках
– відкриваємо цей XL-файл
– копіюємо назву журналу
– вставляємо в браузері не в полі пошуку, а зверху в полі для URL-адреси
– клікаємо і користуємось
Доступ до повних текстів усіх видань Scopus, що налічує майже 39 тис. видань, тривав до 31 грудня 2021 року.
Довідка про Scopus
Платформа Scopus належить компанії Еlsevier і саме з нею пов’язують виникнення наукометричної бази даних Scopus. На сьогодні на цьому ресурсі міститься близько 25% наукових публікацій світу.
База Scopus відзначається простотою у користуванні інтерфейсом та можливістю завантаження файлів у «простих» форматах (PDF, HTML). Доступ до цього ресурсу відкриває перед науковцями велику кількість можливостей для пошуку наукової літератури з необхідної теми, її вивчення та застосування.
– Ліцензійні правила для користувачів
.
.
.
.
Корисні посилання:
– центр підтримки користувачів Scopus.
.
.
.
– офіційний YouTube канал «Scopus», де можна знайти відеоінструкції з користування базою даних Scopus
.
.
.
– інструмент, який допоможе перевірити чи індексується той чи інший журнал базою даних Scopus.
.
.
.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.