Буковинський Державний Медичний Університет

БІБЛІОТЕКА

Вдосконалюємося для вас!
Вгору

«Тарас Шевченко – геній пензля і пера» – мистецька година в рамках відзначення «Шевченківський днів»

2025-03-10

В рамках відзначення «Шевченківських днів» співробітники бібліотеки в співпраці з викладачами і студентами фармацевтичного  факультету провели мистецьку годину «Тарас Шевченко – геній пензля і пера».

Тарас Шевченко – символ чесності, правди і великої любові до українського народу до України.  Минають роки, а гострота і сила  Шевченкового слова живе, особливо у часи випробувань, коли українці знову виборюють своє право на свободу. Сьогодні його слова додають сили і стійкості нашим воїнам в окопах на лініях фронту, про це говорили під час заходу.

Студентам зачитали цікаві факти про Тараса Шевченка. Провели вікторину на знання творчості великого Кобзаря.

Поетичні рядки  Т. Шевченка: уривок з поеми «Катерина», «Кавказ», «Сон», «Іван Підкова», балада «Тополя», послання «До Основ’яненка», «І мертвим, і живим…», вірші «Думка», «Нащо мені чорні брови… », «Заповіт» (українською та англійською) емоційно звучали у виконанні студентів та викладачів.

     

Тарас Шевченко був людиною універсальних обдарувань та інтересів, геніально оперував словом та пензлем. Перегляд презентації дав змогу ознайомитися з картинами Т.Шевченка, як художника, який займає особливе місце в українському образотворчому мистецтві.

Захід підготували та провели Світлана Тулевська, Ірина Кухлій, за організації та співпраці доцентів кафедри медичної та фармацевтичної хімії – Алли Великої, Олени Крупко, Надії Панасенко.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print Friendly, PDF & Email

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: