«Життєвий та творчий шлях Ліни Костенко» поетична година до Всесвітнього дня поезії.

24 березня 2016 року в бібліотеці відбулася зустріч зі студентами 1 курсу медичного факультету №2, присвячена Всесвітньому дню поезії.

Присутні мали змогу відкрити для себе неповторний поетичний світ Ліни Костенко.

Поезія Ліни Василівни ― це виняткове поєднання форми і змісту, невичерпна скарбниця мудрості, витончена естетика слова та особливий світ гармонії.

Унікальність поетеси ― в її універсальності, геніальність ― в глибині роздумів. Немає теми, яка б не відображалася у творчості Костенко, вона ― всеохоплююча.

І як сказала Ліна Василівна:

«… Бо пам’ятайте, що на цій планеті,

відколи сотворив її пан Бог,

ще не було епохи для поетів,

але були поети для епох!»

Сказала ці слова поетеса від імені Кобзаря. Але ми можемо сказати їх про неї.

Ліна Василівна Костенко ― один з геніальних поетів для нашої епохи.

Красу поезії представили Кіселиця Ганна, Буланже Оксана, Гімчинська Олена, Виноградова Лілія, Данилова Марія, Джус Ірина, Хитик Валентина.

Інформацію підготувала

провідний бібліотекар Хитик В.І.