«Фармацевт – перший крок у професію» – інформаційна година до Дня фармацевтичного працівника

До Дня фармацевтичного працівника 19 вересня 2022 р. в бібліотеці БДМУ була проведена інформаційна година «Фармацевт – перший крок у професію».

Студентам 1, 3 курсів фахового коледжу БДМУ, спеціальності «Фармація, промислова фармація» (на базі 9 класів) розповіли історію розвитку фармації з античного періоду  до сьогодення, зацікавили першими науковими  дослідженнями в даній галузі.

Викладачі фахового коледжу Катерина Купчанко та Юлія Кропельницька розповіли про цікаві факти, події та винаходи у галузі фармації.

Майбутні фармацевти дізналися про волонтерську роботу, яку студенти фармацевтичного напрямку спільно з викладачами виконують для допомоги  ЗСУ.

Було наголошено, що професія фармацевта залишається однією з найшанованіших, найпотрібніших та затребуваною у світі професій. А наші сьогоднішні і майбутні випускники – це фахівці, від кваліфікації яких залежить здоров’я нації.

Захід підготувала бібліотекар 1 кат. Світлана Тулевська