Буковинський Державний Медичний Університет

БІБЛІОТЕКА

Вдосконалюємося для вас!
Вгору

«Головні наукові відкриття в медицині останніх років» – інформаційна година до Всесвітнього дня науки

До Всесвітнього дня науки 7 листопада, в студентському читальному залі бібліотеки БДМУ, відбулася інформаційна година «Головні наукові відкриття  в медицині останніх років».

За останнє століття тривалість життя людини зросла більш ніж удвічі. Величезна заслуга в цьому медицини. Саме її розвиток робить можливим лікування складних хвороб.

Присутніх ознайомили з цікавими фактами, дослідженнями, відкриттями з історії розвитку медицини.

З сучасних винаходів студентам розповіли про успішне випробування вакцини проти ВІЛ, вакцини проти рецидивів раку, розробку штучної шкіри. Також мова йшла про повернення людям голосу за допомогою електродів, які зчитують імпульси в головному мозку; про розробку екзоскелету, що контролюється свідомістю та дозволяє рухатися паралізованій людині.

Викладачі закликали студентів вчитися, розвиватися, самовдосконалюватися і пам’ятати, що саме наука залишається рушійною силою прогресу людства.

Інформаційна година відбулася для студентів І курсу 1 гр., ІІІ курсу 1 гр. фахового коледжу БДМУ спеціальності «Фармація, промислова фармація» за підтримки викладачів коледжу Катерини Купчанко, Юлії Кропельницької.

                            Захід підготували та провели Наталія Жук, Світлана Тулевська.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print Friendly, PDF & Email

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: