Програма доступу до досліджень з біомедичної та медичної літератури HINARI

Вельмишановні колеги !

Видавництво Wolters Kluwer надає безкоштовний доступ до Програми досліджень у галузі охорони здоров’я — ресурсу Hinari (Access to Research for Health programme)

Посилання для користування:

Програма Hinari, створена ВООЗ спільно з провідними видавництвами, дозволяє країнам, що розвиваються, отримати доступ до одного з найбільших світових зібрань біомедичної літератури та літератури про здоров’я.

До 21 000 журналів (на 45 різних мовах), до 69 000 електронних книг, до 115 інших інформаційних ресурсів в цей час доступні організаціям у галузі охорони здоров’я більш ніж у 125 країнах, областях та на територіях.

Ця інформація допомагає тисячам працівників охорони здоров’я та вченим і, своєю чергою, робить свій внесок у зміцнення здоров’я у світі.

Допомога користувачу:

• Для уточнення результатів пошуку використовуйте фільтри (ліворуч від сторінки на робочому столі або синю кнопку “Фільтр” у верхній частині сторінки на мобільному пристрої).
  • Для пошуку за допомогою Summon використовуйте піктограму пошуку у верхній частині сторінки.
  • Щоб шукати вміст за певними критеріями, перейдіть на сторінку Пошук контенту.