Міжнародна науково-практична конференція “Медичні бібліотеки як соціальні інформаційні бази медичної науки та охорони здоров`я” (травень 2008)

У травні 2008 р. на базі бібліотеки БДМУ відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Медичні бібліотеки як соціальні інформаційні бази медичної науки та охорони здоров’я», на якій були присутні біля 100 делегатів з усіх медичних бібліотек України та гості з Росії та Білорусії.

У роботі конференції взяли участь директор асоціації «Інформатіо-Консорціум» п. О.В. Васильев, директор інституту математичного моделювання «Фраксім» п. В.В. Чьочь, представник компанії «Логосфера» (Росія) п. О.В. Підковирін, Президент Асоціації користувачів системи «ІРБІС-Україна» Л.З. Рудзький.

Учасники конференції відвідали музей БДМУ, де відбулось відкриття нової експозиції про історію і сучасність бібліотеки та наукові здобутки університету.

У палаці «Академічний» нашим гостям сподобався чудовий концерт студентської художньої самодіяльності.

Незабутнє враження справило на всіх учасників знайомство з нашим містом, якому в 2008 році виповнилося 600 років.

І найяскравіше враження, справило відвідання резиденції Буковинських митрополитів.

У рамках пленарного засідання відбулась презентація та дарування делегатам конференції нового видання у серії «Славні імена української медичної книги і медичні бібліотеки України в особах, документах, бібліографії» директора нашої бібліотеки В.І. Цимбал «Моє життя – бібліотека» (філософсько–психологічне есе).

Це – роздуми про основні закони людського життя, які допомагають знайти у ньому своє місце, які підтримують людину у нових випробуваннях у цьому пошуку.

Роботу конференції було висвітлено у повідомленнях по Всеукраїнському та місцевому радіо і на телеканалі ТВА.