На допомогу науковцю щодо публікаційної діяльності

Пропонуємо вашій увазі відео видавництва PC TECHNOLOGY CENTER  «Захист докторської дисертації: де та що публікувати»  для підтримки докторантів університетів та сприяння підвищенню публікаційної активності співробітників університету.

Шановні Науковці!

До 31 травня 2023р. проходить набір текстів для видання у вигляді Глави у кол.монографії, Німеччина

«Innovation in der modernen Wissenschaft / Innovation in modern science ‘2023» (серія моноргафій European Science”, Карлсруе, Німеччина, ISBN, ISSN, DOI-ДЛЯ КОЖНОЇ ГЛАВИ, IndexCopernicus, GoogleScholar)
+ одночасна участь у науковому симпозіумі.

-НОВЕ!!! Ви можете оперативно отримати AUTHOR’S Сertificate про видання у монографії.

Ви можете закрити вимогу публікації 1,5 авторських листів (60 тис. знаків, близько 30 стор.А4) у колективній монографії

Ви можете закрити вимогу публікації 5 авторських аркушів (200 тис. знаків, близько 110 стор.А4) в авторській монографії (в рамках цієї серії на дуже вигідних умовах)

Подробиці на сайті DeSymp>>>

ЗНИЖКИ та АКЦІЇ публікуються в нашому Телеграмм-каналі. Підписатися: https://t.me/sworld_publications

Обсяг тексту: 10 стор та більше
Вартість від: 920 грн за главу (якщо глава 10 стор.). А може бути нижче: знижки постійних авторів, редакторів, акції на телеграм-каналі тощо.
Мови: українська, англійська, німецька

!!!Якщо знайдете дешевше зі схожими умовами – зробимо вам дешевше. Але ви не знайдете, тому що МИ НАЙКРАЩІ і працюємо з 2005 р.!!!

У РАМКАХ ДАНОГО ЗАХОДУ Є ПОПУЛЯРНИЙ НАПРЯМ – ВИДАВНИЦТВО ВАШОГО ТЕКСТУ (АБО ВАШОГО І ВАШИХ КОЛЕГ) У ВИГЛЯДІ ОКРЕМОЇ КНИГИ «Innovation in modern science» Серії монографій.
ЧОМУ ВИГІДНО: немає сторонніх авторів, значні знижки, індивідуальний підхід за загальних умов (цитування, дипломи, програма, доповіді, DOI, ISBN, ISSN серії).
Загальний обсяг від 100 стор.
Знижки від 15% і більше, залежно від обсягу книги.
У листі з текстом (текстами/главами або з колегами) та заявкою (заявками) вказати, що це для окремої книги.

Ознайомитись з Архівами виданих монографій: https://desymp.promonograph.org/index.php/sge/issue/archive
активовані номери DOI архівних та поточних монографій
– архівні глави внесені до основ цитування
– пропонуються варіанти цитування у різних форматах

ТІЛЬКИ У НАС:
– на сторінці кожного розділу є її зв’язок з IndexCopernicus
– на сторінці кожного розділу є її зв’язок з GoogleScholar

Як надіслати свою Главу:

Або одразу:
+ЗАВАНТАЖИТИ ЗАЯВКУ>>>

+ЗАВАНТАЖИТИ ШАБЛОН оформлення текста>>>

+ оформити та надіслати файли на editor@promonograph.org
+ отримати підтвердження та реквізити для оплати
+ у відповідь надіслати підтвердження оплати
+ отримати Сертифікат ОДРАЗУ та через 4-6 тижнів Главу в монографії

НОВЕ: Ми допоможемо вам виконати декілька умов ПОСТАНОВИ “Про затвердження Ліцензійних умов провадження освітньої діяльності“.
Сьогодні мова йде про п.38.8) “виконання функцій (повноважень, обов’язків) …… члена редакційної колегії ….. іноземного наукового видання, що індексується в бібліографічних базах”.
Для вступу до Редакційної колегії наших іноземних наукових журналів: www.sworldjournal.com та www.moderntechno.de

Вам необхідно заповнити та надіслати заявку і згоду на orgcom@sworld.com.ua
Ви отримаєте НАБАГАТО більше ніж вступ до Редколегії:
+ публікацію даних на сайтах журналів
+ Редакторський Сертифікат
+ постійну максимальну знижку 15%  на публікацію статей та монографій
Встигніть заощадити:
Це коштує ЛИШЕ 2500 грн. (одноразовий платіж, не щорічний)