Вебінар “Особливості організації наукової роботи та вимоги до оформлення результатів наукових досліджень. Інформаційно-пошукові системи на сайті бібліотеки БДМУ”

Для інтернів 1 та 2 року навчання по спеціальності «Внутрішні хвороби» співробітниками бібліотеки Софією Задерей та Оленою Гімчинською 16 травня 2013 р. проведено вебінар на тему: «Особливості організації наукової роботи та вимоги до оформлення результатів наукових досліджень. Інформаційно-пошукові системи на сайті бібліотеки БДМУ», присвячений Дню науки в Україні.

Вебінар мав характер виваженого діалогу та виявив небайдужість інтернів до питань визначення джерел і методів укладання бібліографії майбутнього дослідження, оформлення тексту роботи, дотримання академічного етикету.

Доцент кафедри внутрішньої медицини Ольга Квасницька висловила щиру подяку команді бібліотеки за змістовний вебінар, матеріали якого допоможуть молодим науковцям в їх подальшій роботі.