Буковинський Державний Медичний Університет

БІБЛІОТЕКА

Вдосконалюємося для вас!
Вгору

Пошук, відбір та опис джерел для наукових досліджень

2 грудня 2022 р. співробітники бібліотеки Софія Задерей та Олена Гімчинська на кафедрі соціальної медицини та організації охорони здоров’я (зав. кафедри Ігор Навчук) провели семінар «Пошук, відбір та опис джерел для наукових досліджень».

 

Співробітники бібліотеки звернули увагу науковців на важливість здійснення пошук необхідної інформації.  Адже важливо знати, де знайти інформацію, і зокрема, який тип ресурсів пропонується на різних видах платформ. Адже від якості, повноти та вірогідності одержаної інформації залежить якість і термін проведеного дослідження.

Науковці кафедри ознайомились з автоматизованими інформаційно-пошуковими системами, базами даних, які необхідно використовувати для інформаційного пошуку.

Під час семінару наведено типові приклади описування документів різних видів з дотриманням вимог деяких міжнародних стандартів, подано відомості з оформлення бібліографічних посилань у наукових працях.

На закінчення семінару зав. кафедри Ігор Навчук висловив велику подяку за цікавий, насичений інформативністю, доступністю викладання інформації, проведений для науковців кафедри захід.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print Friendly, PDF & Email

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: