Презентація монографії д.мед.н. Нечитайла Д. Ю. Співавтори: д.мед.н, проф. Сокольник С. В.; д.мед.н, проф. Нечитайло Ю. М; к.мед.н., Міхєєва Т. М. «Первинна артеріальна гіпертензія у школярів: особливості формування, фактори ризику та рання діагностика».

На кафедрі педіатрії, неонатології та перинатальної медицини 10 травня 2022р., для студентів 3 курсу спеціальності «Лікувальна справа» асистентом кафедри к.мед.н., Міхєєвою Т. М. за ініціативи зав. відділу обслуговування бібліотеки Діни Пислар та зав. сектору професорського читального залу Ірини Кухлій була організована та проведена презентація монографії, д.мед.н, проф. Нечитайло Ю. М та ін. «Первинна артеріальна гіпертензія у школярів: особливості формування, фактори ризику та рання діагностика».

Монографія є складовою частиною планової науково-дослідної роботи кафедри педіатрії неонатології та перинатальної медицини ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет».