Робота з першоджерелом та його оформлення в наукових роботах.

З метою підвищення якості виконання та оформлення науково-дослідних робіт молодими вченими університету на базі бібліотеки БДМУ завідувачкою інформаційно-бібліографічного відділу з сектором інформаційного обслуговування Аліною Ширєнковою та провідним бібліотекарем Софією Задерей 17 березня 2023 р.  проведено вебінар за темою: «Робота з першоджерелом та його оформлення в наукових роботах».

Під час заходу Аліною Ширєнковою розкрито основні правила пошуку наукової інформації та першоджерел. Висвітлено ресурси, за допомогою яких можна здійснювати коректний пошук інформації та підбір наукових видань для публікації власних досліджень. Представлено способи розповсюдження власних досліджень та умови створення наукового профілю в міжнародній системі ORCID.

Софія Задерей звернула увагу аспірантів-здобувачів на важливість оформлення результатів наукових досліджень, адже складання списку використаної літератури є важливим обов’язковим елементом наукової роботи. Він певною мірою є вираженням наукової етики та культури наукової праці.

Список використаної літератури відображає роботу автора зі збору та аналізу літератури, дозволяє зробити висновок про ступінь фундаментальності проведеного дослідження і охоплює документи, використані при написанні наукової роботи.

Під час вебінару молодим вченим продемонстровані основні приклади опису списку використаної літератури згідно з вимогами Ванкувер стилю.