Буковинський Державний Медичний Університет

БІБЛІОТЕКА

Вдосконалюємося для вас!
Вгору

Кращий читач року

       

Робота з літературою зумовлює підвищення професійного та інтелектуального рівня знань. 

                                                                                                             Адміністрація бібліотеки

2019

“Кращим читачем 2019 року” 

визнаний студент лікувального факультету  6 курс, 50 група  Аравінд Рейян (по паспорту Джаякумаран Наір Ренука)

Бібліотека — це місце, де повітря насичене майже чутними ідеями. Це безцінна колекція інформації з різних джерел, яку зібрали фахівці та зробили її доступною для певної спільноти.

  Аравінд Рейян, 6 курс, 50 група

Завдяки бібліотеці ми маємо доступ до якісної інформації, що допомагає покращити наше навчання та удосконалити навички. Наш університет забезпечує студентів однією з найкращих бібліотек з навчальною і науковою літературою по всіх медичних галузях і мирним оточенням, що є необхідним, щоб тут знаходитися, читати, навчатися та думати.

У нас найкращий бібліотекар — пані Ірина Іванівна. Вона чудовий наставник:  з її допомогою ми маємо доступ до необхідної інформації і комфортно відчуваємо себе в бібліотеці.

Я також хочу висловити подяку ректору БДМУ Тарасу Миколайовичу Бойчуку та адміністрації університету за такі умови для навчання в гуртожитку № 5.

Мені пощастило мати таке гарне місце для здобутку медичних знань.

 

 

 

2018

“Кращим читачем 2018 року”

визнаний студент лікувального факультету Тhakur  Ріккі, 5 курс, група 45

Найкраще, що дає бібліотека – це максимум інформації та гарні умови для її запам’ятовування. Тhakur  Ріккі, 5 курс, група 45

Отримуючи певну інформацію, ти краще розумієш оточуючий світ.

Я люблю навчатись у читальному залі нашого гуртожитку, в якому є усі необхідні книги.

 

Я хочу особливо зазначити нашого бібліотекаря, Ірину Іванівну. Вона – справжня леді та завжди готова допомогти. Вона створює для нас усі необхідні для навчання умови.

Я також хотів би висловити подяку нашому ректору і адміністрації за надані зручності для життя і навчання.

Красно дякую за спокійне місце для занять.

 

 

 

2017

“Кращим читачем 2017 року” 

визнаний студент лікувального факультету №3 ,  5 група, 4 курс  Бхану Протап,                         

Читання – завжди найкращий вибір студента та будь-кого, і я висловлюю велику вдячність за те, що маю чудове місце для навчання

Бхану Пратап, 5 група, 4 курс.

Найкраще в бібліотеках це те, що вони надають нам інформацію. Інформація допомагає відчути, що ти неодинокий. Все необхідне для найкращого майбутнього вже написано. Саме за цим я і йду до бібліотеки.

Я люблю багато читати, а бібліотека у гуртожитку №5 переповнена необхідними для нас книжками.

Також хочу додати декілька слів про пані Іванову Ірину, яка є завідувачкою цього відділу бібліотеки. Вона чудова жінка, яка нам дуже допомагає. Саме завдяки їй я відчуваю все більшу і більшу перевагу працювати в нашій бібліотеці (студ.гуртожитку №5) ніж і якомусь іншому місці.

Я також вдячний адміністрації та ректорові університету за те, що вони забезпечили нас сприятливими умовами для навчання.

     

 

 

 

 

 

 

2016     

“Кращим читачем 2016 року”

визнаний студент лікувального факультету №3  Мохаммад Азуіф

 

Я завжди уявляв, що рай буде схожий на бібліотеку   Мохаммад Азуіф, 43 група, 6 курс.

Бібліотека – це зібрання різноманітних книжок і навчальної літератури.

Це рай для студентів і путівник для всіх, хто любить читати; це місце, де кожний має доступ до необмеженої кількості книг для навчання і відповідно інтересам студенства.

Бібліотека в гуртожитку № 5 – це добре місце для навчання з абсолютною тишею; ось чому тут любий студент може  повністю зосередитись і займатися; тут є в наявності всі необхідні книжки і кожен може з легкістю їх отримати.

Ірина Іванівна – наш бібліотекар. Вона дуже чемна жінка. Вона всім допомагає і дає необхідні для нас книжки;   всі потрібні посібники для навчання  є і видаються тут.

 

 

 

 

2015

“Кращим читачем 2015 року”

 

визнаний студент лікувального факультету №3 Лаксми Чанд

 

    

   Читання – це найкраще хобі із усіх наших занять, і за читанням краще за все проводити свій час. Бібліотека – ідеальне місце, а читання – ідеальне дозвілля
Лаксмі Чанд ІІ курс, 46 група


Бібліотека – це збірка книг за різними предметами. Бібліотека – це рай для студента, викладача і, звісно, для всіх, хто просто полюбляє читати. Це те місце, де вам запропонують безліч різноманітних книг за вашим фахом або інтересами.
Бібліотека – це те місце, де ви плідно та цікаво проведете свій час. Бібліотека студентського гуртожитку №5 – це місце абсолютної тиші та концентрації, навіть при тому, що вона відкрита для всіх студентів.
Це магія унікального світу – ось що таке бібліотека студентського гуртожитку №5. Тут є всі книги! Наша бібліотекар – Ірина Іванівна. Вона справжня леді. Вона дуже допомагає мені тим, що забезпечує всіма потрібними підручниками. Вона завжди на місці.

 

 


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print Friendly, PDF & Email

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: