Сучасна наука: український та світовий контекст

24 листопада 2022 р. на кафедрі медичної біології та генетики (зав. кафедри Роман Булик) співробітники бібліотеки Софія Задерей та Олена Гімчинська провели семінар «Сучасна наука: український та світовий контекст».

Співробітники бібліотеки звернули увагу науковців кафедри на можливості користуватися базами даних Web of Science та Scopus до кінця 2022 року. Окрім бази даних Scopus, компанія Elsevier відкрила українським науковцям доступ до повнотекстових ресурсів бази даних ScienceDirect, низки медичних ресурсів, як-от: ClinicalKey, Complete Anatomy, та Osmosis.

Науковці кафедри ознайомились із переліком наукових фахових видань України категорії А та В, переліком українських наукових журналів, які індексуються в міжнародних наукометричних базах Scopus та/або Web of Science Core Collection, в  яких вони можуть публікуватись.

Під час семінару науковці отримали вичерпну відповідь на поставлені запитання під час обговорення теми семінару.

На закінчення семінару Булик Роман Євгенович вказав на плідну співпрацю науковців кафедри і співробітників бібліотеки з питань використання інформаційних ресурсів у науковій та освітній діяльності.