«У світі все починається з мами» – літературно-музична композиція до Дня матері

2023-05-11

До Дня матері 10 травня 2023 року  в читальному залі бібліотеки БДМУ для студентів фахового коледжу 1 групи ІІІ курсу спеціальності «Фармація, промислова фармація» (на базі БЗСО) відбулася літературно-музична композиція «У світі все починається з мами».

Жінка споконвіку вважалася берегинею домашнього вогнища та сімейного затишку. Мати дарує людині життя, надихає на добрі справи, віддає все, що має: тепло своєї душі, своє серце і безмежну любов. Її колискові супроводжують нас протягом всього життя, а мудре слово допомагає долати труднощі.

Співробітники бібліотеки розповіли присутнім про історію заснування свята та відзначення його в Україні; зачитали прислів’я; розкрили образ матері в творах українських письменників та українській культурі загалом.

Студенти натхненно декламували поетичні шедеври: Б. Олійника, А. Малишка, О. Олеся, В. Геращенка, В. Симоненка, О. Ющенка, А. Костецького, Н. Рибачик.

Впродовж свята звучали пісні композиторів: П. Майбороди, А. Горчинського, М. Ткача,  А. Скрябіна.

Родзинкою заходу стало неперевершене виконання поезії «Я – жінка» Н. Рибачик у виконанні викладача коледжу, куратора групи Юлії Кропельницької.

Захід підготували та провели співробітники бібліотеки Світлана Тулевська, Ірина Кухлій, Наталія Жук у співпраці з викладачем коледжу Юлією Кропельницькою.