02-10 червня 2012 року відбулася 19-та Міжнародна конференція «Крим -2012» «Бібліотеки та інформаційні ресурси в сучасному світі науки, культури, освіти та бізнесу».
Генеральний директор Державної публічної науково-технічної бібліотеки Росії, президент Міжнародної асоціації та розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій (ЕБНІТ), м.Москва (Росія)
В роботі конференції прийняли участь біля 1200 делегатів з 29 країн.
За роки свого існування Конференція “Крим”, завдяки її актуальній тематичній спрямованості, стала одним з найвідоміших, великих і авторитетних міжнародних форумів у світовій бібліотечно-інформаційній професійній сфері.
Багато закордонних колег, відзначаючи особливу професійну і дружню атмосферу, зручність роботи і рівень організації цієї конференції, вважають її кращою в світі.
Основна увага на всіх Конференціях “Крим” приділяється стану та перспективам розвитку бібліотек, в тому числі на базі інформаційних, комп’ютерних та інтернет-технологій; правової та ділової інформації; активізації співробітництва між бібліотеками, науковими, культурними, освітніми; книготорговельними організаціями та книгорозповсюджувачами
Особливий акцент робиться на найбільш актуальній проблематиці: відкритий доступ і відкриті архіви інформації; системний інтегратор інформаційних і бібліотечних ресурсів; роль Інтернету в трансформації бібліотечно-інформаційного обслуговування; сприяння бібліотек розвитку читання; робота бібліотек в умовах посилення законів про охорону авторських прав і, звичайно, роль бібліотек у підвищенні рівня інформаційної культури та збереження культурної спадщини.
На фото зліва направо: директор біб-ки БДМУ Цимбал В.І., Генеральний директор Національної науково-медичної біб-ки Павленко Р.І. , директор Полтавської обласної універсальної наукової біб-ки Зеленська Т.І. , Генеральний директор Національної парламентської біб-ки Вилегжаніна Т.І.
Постійно в центрі уваги конференції питання створення і функціонування електронних бібліотек, корпоративних бібліотечно-інформаційних систем, ключові проблеми сучасного
бібліотекознавства та інформатики, екологічне просвітництво та екологічна інформація, робота шкільних і дитячих бібліотек, роль бібліотек у забезпеченні сучасних інноваційних та освітніх технологій.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.