До Дня Гідності та Свободи в бібліотеці БДМУ відбулася година патріотизму «Євромайдан: як перемогла гідність»

Трагічні події в Україні, (листопад 2013 р.- лютий 2014 р.), тривожать та не залишають байдужими жодного громадянина країни. 21 листопада 2013 року почалися протести українського громадянського суспільства. Люди почали стихійно виходити на центральні площі та майдани своїх міст.

Це була реакція на рішення тодішньої влади скасувати процес підготовки до підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. За три місяці Україна прожила цілу історичну епоху…

18 листопада 2021 р. співробітники бібліотеки Світлана Тулевська, Наталія Жук, Ірина Кухлій, Діна Пислар продемонстрували мультимедійну презентацію під час якої розкрили причини та наслідки Революції Гідності.

Студенти І курсу 8 гр., ІІ курсу 8 гр. Медичного Факультету № 2 за ініціативи доцента кафедри гістології, цитології та ембріології Наталії Пентелейчук та асистента кафедри Людмили Андрущак підготували та проникливо декламували поетів Майдану.

Завдяки заходу присутні змогли пройти етапами революції Гідності та зрозуміти за що боролися учасники Євромайдану і заради чого пожертвувала своїм життям Небесна сотня і що ці жертви не були марними, а трагічні події (листопад 2013 р.- лютий 2014 р.) показали усьому світу, що вищою метою для українського народу є збереження людських цінностей та основ демократії.