Навички необхідні в процесі дослідження та при написанні наукової статті, багато в чому збігаються: в першу чергу це здатність до планування та самоорганізації, увага до найдрібніших деталей. Необхідно дотримуватися певної структури тексту, використовувати формулювання і словосполучення, котрі використовуються в обраній Вами галузі знань, слід пам’ятати прокоректне оформлення посилань на роботи інших авторів.
Рекомендації:
- уникайте складних речень і формулювань
- пишіть, орієнтуючись на якомога ширшу аудиторію
- регулярно перевіряйте текст роботи в системі «Антиплагіат»
- використовуйте бібліографічні менеджери для оформлення посилань
Електронні сервіси:
перевірка на антиплагіат бібліотека БДМУ здійснює перевірку документів на наявність плагіату. перевірка проводиться для електронних варіантів, представлених у форматах rtf, doc, docx. по завершенню роботи видається відсоток унікальності тексту роботи
.
Бібліографічні менеджери:
.
.
.
.
.
.
Корисні посилання:
Текстовий редактор Google – з його допомогою можна безпосередньо в Інтернеті створювати та сортувати документи, а також редагувати їх разом з іншими користувачами в режимі реального часу.
.
.
Інструмент для академічного письма надає приклади ключових фразеологічних «гайок та болтів» у письмовій формі. всі матеріали організовані відповідно до основних областей науково-дослідної діяльності.
.
.
Відеолекція «Про що слід подумати перед написанням статті»
.
.
.
.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.