Наукові здобутки фахівців БДМУ 2018

Наукові здобутки вчених БДМУ висвітлюються у монографіях, науково-аналітичних матеріалах, аналітичних доповідях, наукових статтях.

Зазначені наукові праці оприлюднюється у вигляді книжкової продукції, збірників, періодичних друкованих видань, в електронному вигляді в інформаційній мережі Інтернет.

НАВЧАЛЬНІ ВИДАННЯ

Навчально-методичні видання

Федорук О.С., Ілюк І.І., Зайцев В.І. та ін. Урологія: навч.-метод. посіб. для студ. мед. фак-ів ВНМЗ III-IV р.а. Чернівці: Буковинський державний медичний університет, 2018. 128 с.

Таралло В.Л., Вацик М.З., Грицюк М.І. та ін. Організація медичної допомоги дітям (перероблений і доповнений). Чернівці: БДМУ; 2018. 353 с.

Каліновська І.В., Юзько О.М., Лісова К.М. Прикладна оперативна гінекологія. Чернівці: БДМУ. 2018. 160 с.

Федорук О.С., Зайцев В.І., Ілюк І.І. та ін. Практичні навички з урології. Чернівці: Букрек, 2018. 148 с.

Зайцев В.І.,Федорук О.С., та ін.  Курація урологічного хворого зі схемою історії хвороби: навч.-метод. посіб. для студ. мед. фак-ів ВНМЗ ІІІ-IV р. а. Чернівці: Буковинський державний медичний університет, 2018. 72 с.

Кривецький В.В., Н.Б. Решетілова Н.Б., Марчук Ф.Д. та ін. Анатомія нервової системи та органів чуття. Чернівці: Медик, 2018. 104 с.

Захарчук О.І., Кривчанська М.І. Деонтологія в медицині: навч. посіб. Чернівці: Медуніверситет, 2018. 260 с.

Медсестринство в інфектології: навч. посіб. для студ. вищ. мед. навч.закл. України за спец. «Медсестринство» /за ред. В.Д. Москалюка. Чернівці: БДМУ, 2018. 272 с.

Годованець О.І., Кіцак Т.С., Вітковський О.О., Павлов Ю.О. Пульпіти у дітей етіологія, клініка, діагностика та лікування навч. посіб.

НАУКОВІ ВИДАННЯ  /науково-дослідні/

Монографії

Федів О.І., Гончарук Л.М., Гресько С.О., Коханюк Ю.В., Чимпой К.А. Гастродуоденопатії, індуковані нестероїдними протизапальними препаратами, у хворих на остеоартроз. Сучасні аспекти патогенезу, діагностики та лікування: монографія. Чернівці, 2018. 144 с.

Гринчук Ф.В., Полянський І.Ю., Максим’юк В.В., Гринчук А.Ф. Коморбідна патологія в невідкладній абдомінальній хірургії (на прикладі гострого перитоніту) Чернівці: Видавництво БДМУ, 2018. 262 с.

Коновчук В.М., Ротар В.І., Акентьєв С.О. та ін. Респіраторна гіпоксія в практиці анестезіолога. Чернівці: БДМУ, 2018. 173 с.

Білоус В.І., Білоус В.В. Чернівецька екологічна катастрофа – погляд через тридцять років. Чернівці: Місто, 2018. 96 с.

Зорій І.А., Пашковська Н.В., Пашковський В.М. Полінейропатія у хворих на цукровий діабет типу 2: механізм розвитку, клінічні прояви, діагностичні особливості залежно від генетичних чинників: монографія. Чернівці, 2018. 116 с.

Матеріали  конференцій

Бойчук Т.М., Іващук О.І., Зорій Н.І., та ін. Академічна доброчесність студента як чинник формування громадянського суспільства: Матеріали III Міжнародної науково-практичної конференції студентів та молодих учених. (Чернівці, 1-2 бер. 2018). Чернівці: БДМУ, 2018. 239 с.

Матеріали 99-ї підсумкової наукової конференції професорсько – викладацького персоналу вищого державного навчального закладу України«Буковинський державний медичний університет» (12, 14, 19 лют. 2018,Чернівці). Чернівці: Медуніверситет, 2018. 352 с.

НАУКОВО-ПОПУЛЯРНІ ВИДАННЯ

ВИДАННЯ ІНОЗЕМНИМИ  МОВАМИ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: