Наукові здобутки фахівців БДМУ 2018

Навчальні видання

Навчально-методичні видання

Годованець О.І., Кіцак Т.С., Вітковський О.О., Павлов Ю.О. Пульпіти у дітей етіологія, клініка, діагностика та лікування навч. посіб.

Наукові видання /науково-дослідні/

Монографії

Білоус В.І., Білоус В.В. Чернівецька екологічна катастрофа – погляд через тридцять років. Чернівці: Місто, 2018. 96 с.

Зорій І.А., Пашковська Н.В., Пашковський В.М. Полінейропатія у хворих на цукровий діабет типу 2: механізм розвитку, клінічні прояви, діагностичні особливості залежно від генетичних чинників: монографія. Чернівці, 2018. 116 с.

Федів О.І., Гончарук Л.М., Гресько С.О., Коханюк Ю.В., Чимпой К.А. Гастродуоденопатії, індуковані нестероїдними протизапальними препаратами, у хворих на остеоартроз. Сучасні аспекти патогенезу, діагностики та лікування: монографія. Чернівці, 2018. 144 с.

Матеріали  конференцій

Науково-популярні видання

Видання іноземними мовами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: